Dzierżoniów

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / Powiat

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę
Kliknij, aby zobaczyć fotogalerię

Wspólne działania Policji i Straży Granicznej

Redakcja, 28.07.2022, 23:27

Do artykułu dołączona jest fotogaleria

Policjanci Referatu do walki z Przestępczością Gospodarczą działając z funkcjonariuszami Straży Granicznej z Kłodzka, zabezpieczyli odzież, która może być "podróbkami" znanych producentów. Wstępne szacunki strat poniesionych przez firmy przekraczają 70 000 złotych.

← REKLAMA

Funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Dzierżoniowie zajmujący się zwalczaniem przestępczości gospodarczej, wraz z funkcjonariuszami Straży Granicznej, przeprowadzili działania na bielawskim targowisku, dotyczące wprowadzania do obrotu odzieży z podrobionymi znakami towarowymi znanych producentów.

W wyniku czynności ujawniono stoisko, na którym 38-letni mężczyzna sprzedawał odzież z logo różnych marek. Wstępnie straty producentów oszacowano na kwotę przekraczającą 70 000,00 złotych.

Za wyżej opisane przestępstwo grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności.

źródło: KPP Dz-ów

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (0)

  • Dodaj komentarz jako pierwszy!
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu Dz-ow.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu Dz-ow.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu Dz-ow.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu Dz-ow.pl.
dodaj komentarz
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2024 Dz-ow.pl
zamknij
okanuluj