Kliknij, aby zobaczyć fotogalerię

Wygrana z Kryształem

Redakcja, 22.05.2014, 12:04

Do artykułu dołączona jest fotogaleria

Niezwykle ważne 3 punkty wywieźli ze Stronia Śląskiego podopieczni Sebastiana Gorząda, którzy w niedzielę 18 maja pokonali tamtejszy Kryształ wynikiem 2:0. Dobra gra Pogonistów i przede wszystkim wreszcie wykorzystane sytuacje dały wyczekiwaną wygraną.

← REKLAMA

Dwie bramki na swoje konto zapisał Tomek Barański, który pokonał bramkarza Kryształu już w 2 minucie spotkania, a wygraną przypieczętował drugim golem w 55 minucie.

Nie zmienia to jednak faktu, że sytuacja naszej drużyny w dalszym ciągu jest nieciekawa, a pozostanie w "okręgówce" wisi na włosku. Do końca rozgrywek pozostały cztery mecze, w których musimy zdobyć punkty. Przed nami kolejny wyjazd. Tym razem do Kamieńca Ząbkowickiego, z którym zmierzymy się w niedzielę 25 maja o godzinie 17:00.