Kliknij, aby zobaczyć fotogalerię

Udany występ zawodników JUNIOR-a Dzierżoniów

Redakcja, 09.06.2014, 16:50

Do artykułu dołączona jest fotogaleria

W sobotę 7 czerwca w Luboniu odbył się turniej " OPEN MMA "w którym zawodnicy rywalizowali w formule brazylijskiego jiu jitstu bez kimon NO - GI. MULKS JUNIOR DZIERŻONIÓW w zawodach reprezentowali Patryk Ciszewski, Oskar Tkaczewski, Andrzej Zajączkowski, Marcin Gudz oraz Norbert Warchoł.

← REKLAMA

Był to bardzo owocny wyjazd dla naszych zawodników gdyż każdy z nich uplasował się na podium. Najlepiej z naszych reprezentantów zaprezentował się Marcin Gudz który zdobył w kat. -85,49kg białe pasy złoty medal. W finale pokonał swojego klubowego kolegę Oskara Tkaczewskiego który wywalczył srebrny medal. Drugi medal z takiego kruszcu zdobył Norbert Warchoł w kat. -73,49 kg purpurowych pasów. Brązowe medale w turnieju wywalczyli Patryk Ciszewski oraz Andrzej Zajączkowski którzy rywalizowali w kategorii białych pasów - 79,49 kg.

Zarząd MULKS JUNIOR DZIERZONIÓW chciałby podziękować firmie DRG AGRO GROUP z Tuszyna oraz firmie EL MONT z Dzierżoniowa beż których wsparcia udział w zawodach nie doszedłby do skutku. Dziękujemy również za codzienną pomoc w funkcjonowaniu naszego klubu.