Dzierżoniów

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / Spoza powiatu

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę

PTTK zaprasza na wycieczkę

Redakcja, 17.09.2013, 19:59

Przewodnik sudecki Paweł Marek Jechna oraz Koło PTTK "Familia" organizują 22 września 2013 r. pieszą wyprawę Bystrzyca Kłodzka - Zalesie - Polanica-Zdrój.

← REKLAMA

Pojedziemy do Bystrzycy Kłodzkiej szynobusem i tam przejdziemy przez rynek i mały rynek zobaczymy muzeum Filumenistyczne. Dalej żółtym szlakiem przejdziemy do Zalesia, a tam będziemy oglądać drewniany kościół filialny pw. św. Anny, zbudowany prawdopodobnie w 1717 roku. Następnie będziemy wędrować Drogą do Wieczności jedna z najbardziej popularnych dróg w Górach Bystrzyckich. Ma około 6 kilometrów długości a różnica wzniesień nie przekracza 100 m - to tylko część programu wycieczki, który możemy znaleźć na plakacie przygotowanym przez organizatorów.

Wyjazd szynobusem z Dzierżoniowa o godz. 7.54, zaś powrót o godz. 20.09. Na wycieczkę nie obowiązują zapisy, jednakże należy być w dobrej kondycji fizycznej, bowiem jest to wycieczka piesza (około 6 godzin marszu).

Więcej informacji na plakacie PTTK do pobrania z naszej strony.

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (0)

  • Dodaj komentarz jako pierwszy!
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu Dz-ow.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu Dz-ow.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu Dz-ow.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu Dz-ow.pl.
dodaj komentarz

Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia?

Coś ciekawego dzieje się w Twojej miejscowości?

Masz zdjęcie, które będzie
wydarzeniem dnia?

Bulwersuje Cię zachowanie innych?

Pisz, przysyłaj zdjęcia!

redakcja@dz-ow.pl

Gwarantujemy pełną anonimowość!
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2020 Dz-ow.pl
zamknij
okanuluj