Dzierżoniów

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / Spoza powiatu

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę

Minieuroland inspiruje naturą

Redakcja, 17.09.2016, 13:39

Park Miniatur Minieuroland w Kłodzku ogłasza I konkurs pn. "Minieuroland inspiruje naturą" pod Patronatem Honorowym Minister Edukacji Narodowej Anny Zalewskiej.

← REKLAMA

Uczniowie szkół podstawowych z województwa dolnośląskiego, opolskiego, lubuskiego, łódzkiego, śląskiego, mazowieckiego, kujawsko-pomorskiego, świętokrzyskiego i wielkopolskiego zostaną zaproszone do wspaniałej podróży po fascynującym świecie roślin. Kiedy poznają już niezwykłe bogactwo przyrody zostaną zabrani w niezapomnianą wyprawę po najciekawszych zakątkach naszego globu, które będą mogli zobaczyć w miniaturze, wśród kwiecistej scenerii parku.

Zadanie konkursowe ma polegać na stworzeniu zielnika w dowolnej formie artystycznej. Główną ideą konkursu jest motywowanie uczniów do spędzania czasu na świeżym powietrzu, rozwijanie w nich poczucia estetyki i piękna oraz nauka szacunku do przyrody. Do wygrania liczne nagrody, w tym m.in. makieta budynku szkolnego o wartości 20 000 zł, obfitujące w liczne atrakcje dwudniowe wycieczki klasowe na Ziemię Kłodzką oraz rodzinne zaproszenia VIP do Minieurolandu.

Konkurs trwa od października 2016 r. do końca marca 2017 r.

Zachęcam do zamieszczenia informacji o naszym projekcie w Państwa mediach w celu dotarcia z informacją do szerszego grona odbiorców. Jest to niebywała okazja do promocji naszego regionu oraz do zwiększenia jego atrakcyjności i rozpoznawalności. W załączeniu list przewodni, plakat oraz regulamin konkursu pn. "Minieuroland inspiruje naturą".

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (0)

  • Dodaj komentarz jako pierwszy!
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu Dz-ow.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu Dz-ow.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu Dz-ow.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu Dz-ow.pl.
dodaj komentarz

Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia?

Coś ciekawego dzieje się w Twojej miejscowości?

Masz zdjęcie, które będzie
wydarzeniem dnia?

Bulwersuje Cię zachowanie innych?

Pisz, przysyłaj zdjęcia!

redakcja@dz-ow.pl

Gwarantujemy pełną anonimowość!
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2022 Dz-ow.pl
zamknij
okanuluj