Dzierżoniów

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / Spoza powiatu

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę
Kliknij, aby zobaczyć fotogalerię

Brązowe medale Pauliny Martyki oraz Roksany Łosyk

Redakcja, 18.09.2017, 08:04

Do artykułu dołączona jest fotogaleria

W dniach 15-16 września w Pyrzycach odbyły się Mistrzostwa Polski Juniorek oraz Juniorów w Sumo. W zawodach startowało 136 zawodników z 28 klubów.

← REKLAMA

Najlepiej z powiatu dzierżoniowskiego walczyły Paulina Martyka (kat. 70 kg) oraz Roksana Łosyk (kat. 60 kg), które wywalczyły brązowe krążki. Siódmą lokatę w Mistrzostwach wywalczyła Natalia Kołosz. Wśród chłopców rywalizował Kamil Kopytko, który uplasował się na 17. pozycji.

- Jestem zadowolony ze startu naszych zawodniczek gdyż, znowu wracamy z zawodów rangi Mistrzostw Polski z medalami. Teraz czas na chwilę odpoczynku i przygotowania do październikowych Mistrzostw Polski Kadetek i Kadetek w Sumo 7-8 października oraz Jesiennego Pucharu Polski Kadetek i Juniorek w Siedlcach 21-22 października - mówi Norbert Warchoł.

Trener zachęca wszystkie dzieci na zajęcia ogólnorozwojowe z elementami gimnastyki korekcyjno-kompensacyjnej. Natomiast młodzież oraz dorośli mogą uprawiać takie dyscypliny jak zapasy, brazylijskie jiu jitsu, MMA oraz sumo.

Więcej informacji: tel. 693 981 359, 667 675 626.

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (0)

  • Dodaj komentarz jako pierwszy!
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu Dz-ow.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu Dz-ow.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu Dz-ow.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu Dz-ow.pl.
dodaj komentarz

Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia?

Coś ciekawego dzieje się w Twojej miejscowości?

Masz zdjęcie, które będzie
wydarzeniem dnia?

Bulwersuje Cię zachowanie innych?

Pisz, przysyłaj zdjęcia!

redakcja@dz-ow.pl

Gwarantujemy pełną anonimowość!
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2021 Dz-ow.pl
zamknij
okanuluj