Dzierżoniów

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / Spoza powiatu

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę
Kliknij, aby zobaczyć fotogalerię

Udany weekend zapaśników

Redakcja, 24.09.2017, 22:47

Do artykułu dołączona jest fotogaleria

W dniach 23-24 września w Namysłowie odbyły się Mistrzostwa Województwa Opolskiego Dzieci w zapasach w stylu wolnym oraz Mistrzostwa Makroregionu Młodzików w zapasach w stylu klasycznym.

← REKLAMA

MULKS JUNIOR Dzierżoniów reprezentowali: Antonii Kowalewski, Antonii Stasiak, Sambor Strzelecki, Michał Kaczor, Bartosz Pych Lipiński oraz Grzegorz Mazur.

Z bardzo dobrej strony zaprezentowała się młodsza grupa, która wywalczyła 4 medale - złoty, srebrny oraz dwa brązowe. Złoty medal zdobył Antonii Kowalewski, srebrny Sambor Strzelecki. Brązowe krążki wywalczyli Michał Kaczor oraz Antonii Stasiak.

Dzień później w Mistrzostwach Makroregionu Młodzików w zapasach w stylu klasycznym Bartosz Pych Lipiński wywalczył brązowy krążek w kat. 35kg. Grzegorz Mazur uplasował się na 10. pozycji w kat. 47kg.

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (0)

  • Dodaj komentarz jako pierwszy!
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu Dz-ow.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu Dz-ow.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu Dz-ow.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu Dz-ow.pl.
dodaj komentarz

Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia?

Coś ciekawego dzieje się w Twojej miejscowości?

Masz zdjęcie, które będzie
wydarzeniem dnia?

Bulwersuje Cię zachowanie innych?

Pisz, przysyłaj zdjęcia!

redakcja@dz-ow.pl

Gwarantujemy pełną anonimowość!
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2018 Wydawnictwo HUGO
zamknij
okanuluj