Dzierżoniów

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / Spoza powiatu

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę
Kliknij, aby zobaczyć powiększenie

Mieszkanie wykończone pod klucz - jakie materiały możemy wybrać?

Redakcja, 28.03.2018, 00:38

Wybranie opcji wykończenia mieszkania pod klucz ma wiele zalet - nie musimy szukać ekipy, wybieramy tylko opcje z katalogu, możemy oszczędzić swój czas i nerwy. Jeśli także chcesz zdecydować się na taką opcję, sprowadź z nami, jakie dokładnie materiały można wtedy wyselekcjonować!

← REKLAMA

Większość mieszkań w Polsce sprzedawanych jest w wariancie deweloperskim. Oznacza to, że musimy wykonać dodatkowe prace wykończeniowe, aby móc przeprowadzić się do wymarzonego "M". Druga opcja to wykończenie mieszkania pod klucz. Dzisiaj takie właśnie usługi oferuje nam coraz więcej deweloperów. Na czym dokładnie polega tego rodzaju usługa?

Na czym polega wykończenie pod klucz?

Wykończenie pod klucz to usługa obejmująca szereg prac wykończeniowych w mieszkaniu. Dotyczą one głównie wykończenia podłóg, ścian, a także łazienki oraz montażu drzwi wewnętrznych. W zależności od oferty usługa może włączać też wykonanie kuchni na zamówienie.

Deweloperzy oferują usługę pod klucz we współpracy z ekipami wykończeniowymi. Nie musimy więc samodzielnie poszukiwać ekipy, nie musimy też odwiedzać licznych sklepów, aby znaleźć ofertę w sam raz dla siebie - po prostu wybieramy materiały z katalogu.

Najczęściej do wyboru mamy trzy lub cztery pakiety wykończeniowe dla mieszkania. Wrocław jest jednym z tych miast, gdzie też skorzystamy z tej usługi. Zapłacimy za nią zależnie od wykończenia od 500 do 1300 złotych za metr kwadratowy.

W ramach usługi ekipa wykona dla nas takie prace jak:

  • pokrycie ścian gładzią i pomalowanie
  • wykafelkowanie łazienki
  • kładzenie podłóg z paneli lub płytek
  • wykonanie stolarki drzwiowej wewnętrznej
  • montaż ceramiki i armatury łazienkowej

Zatem jest to podstawowy zakres prac, który pozwala na przygotowanie mieszkania do przeprowadzki. Jak wspomnieliśmy wcześniej, niektórzy deweloperzy oferują usługi dodatkowe, na przykład wykończenie kuchni, wykonanie mebli na zamówienie do wnęk czy garderoby.

Z pełną ofertą deweloperów oraz rodzajami materiałów w poszczególnych pakietach wykończeniowych można zapoznać się on-line.

Fot. WP

Najnowsze ogłoszenia

Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia?

Coś ciekawego dzieje się w Twojej miejscowości?

Masz zdjęcie, które będzie
wydarzeniem dnia?

Bulwersuje Cię zachowanie innych?

Pisz, przysyłaj zdjęcia!

redakcja@dz-ow.pl

Gwarantujemy pełną anonimowość!
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2020 Dz-ow.pl
zamknij
okanuluj