Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę
  • Sukces Wiktorii Kuprowskiej

Redakcja, 07.05.2015, 15:15

Wiktoria Kuprowska "SIWA", zawodniczka UKS Lechia Dzierżoniów, wraz z drużyną UKS "Girls Soccer Academy" Wołów została tegorocznym mistrzem rozgrywek na Dolnym Śląsku o Puchar Tymbarku "Z podwórka na stadion" - zdobyła brąz. W Warszawie została okrzyknięta Talentem Roku. Zdobyła w rozgrywkach 42 bramki. [więcej]
  • Bieg z czworonogami w Złotym Stoku

Redakcja, 30.04.2015, 19:52

9 maja br. w Złotym Stoku odbędą się VI Mistrzostwa Polski w Dogtrekkingu 2015, które jednocześnie zaliczają są do Pucharu Polski w tej dyscyplinie. Na wszystkich amatorów marszów i biegów z czworonogami będą czekać trzy trasy o różnym stopniu trudności. Najkrótsza liczy 15 km, mid 25 km oraz long ok. 40 km. [więcej]
  • Policjant z Dzierżoniowa Mistrzem Polski

Redakcja, 29.04.2015, 14:39

Do artykułu dołączona jest fotogaleria
    St. sierż. Łukasz Kozak, podczas V Mistrzostwa Polski Taekwon-do ITF Choi Jung Chwa przy Polskim Zrzeszeniu Taekwon-do, zdobył Złoty Medal i tytuł Mistrza Polski. W turnieju rywalizowało 340 zawodników z całej Polski. [więcej]
  • LKS Atom w Częstochowie

Redakcja, 28.04.2015, 18:04

Klub LKS Atom Mat Dzierżoniów rywalizował w miniony weekend w dwóch startach. 25 kwietnia w Częstochowie odbyła się 2 eliminacja do Mistrzostw Polski w Kryterium Ulicznym "Grand Prix Częstochowy", a dzień później wyścig ze startu wspólnego z kolejnej serii Pucharu Polski dla mężczyzn. [więcej]
  • Piłkarski Puchar Tymbarku

Redakcja, 25.04.2015, 19:43

Zawodniczka UKS Lechii Dzierżoniów Wiktoria Kuprowska, która w wojewódzkiej rywalizacji o Puchar Tymbarku swoimi umiejętnościami wspomogła drużynę UKS "Girls Soccer Academy" Wołów - tegorocznego mistrza rozgrywek na Dolnym Śląsku, już trenuje do kolejnego etapu turnieju. 2 maja zagra w finałach w kategorii U-10 w Warszawie. W etapie wojewódzkim została królową strzelczyń, trafiając do bramki 26 razy. [więcej]
  • Sukcesy pływaków w Warszawie

Redakcja, 22.04.2015, 12:46

Jedną z dwóch edycji Polskiej Ligi Pływackiej zorganizowano w dniach 17-18 kwietnia na 50-metrowej pływalni Warszawianka. W zawodach uczestniczyła 19 osobowa reprezentacja Dolnego Śląska, w skład której powołanych zostało troje podopiecznych trenera Andrzeja Wojtala: Kacper Dereń i Paweł Juraszek - zawodnicy MKS 9 Dzierżoniów oraz Dominika Sztandera - zawodniczka Juvenii Wrocław, trenująca na co dzień w Dzierżoniowie. [więcej]
  • Zapaśnicy w Kudowie

Redakcja, 19.04.2015, 12:33

W sobotę 18 kwietnia w Kudowie Zdrój odbył się Międzynarodowy Turniej Zapaśniczy Dziewcząt i Chłopców w stylu wolnym. W zmaganiach udział brało 130 zawodników i zawodniczek z 14 klubów. [więcej]
  • Paulina Martyna powołana do kadry

Redakcja, 16.04.2015, 21:48

Paulina Martyka została powołana do Kadry Polski Juniorek Młodszych w Zapasach na zgrupowanie szkoleniowe, które odbędzie się w dniach 25 kwietnia do 3 maja 2015 roku w Świeradowie Zdroju. [więcej]
  • Zapaśniczki ciągle w formie

Redakcja, 12.04.2015, 09:47

W dniach 10-11 kwietnia w Kraśniku odbyły się Międzynarodowe Mistrzostwa Polski Juniorek oraz Kadetek w Zapasach. Sukces odniosły siostry Paulina oraz Marzena Martyka, które zdobyły po brązowym medalu. [więcej]
  • Taneczne osiągnięcie Patrycji

Redakcja, 07.04.2015, 14:25

Patrycja Tronina, uczennica SP nr 5 w Dzierżoniowie, tańcząca w sekcji tańca break dance i zespole "Mały Ewenement" w Dzierżoniowskim Ośrodku Kultury, zdobyła I miejsce w kategorii hip hop solo 13-16 lat w Turnieju Tańca Rytm Ulicy w Pile. [więcej]