Dzierżoniów

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Fotogalerie / Powiat / Interwencje

Wyświetlaj zdjęcia w mniejszej rozdzielczości
Wyświetlaj zdjęcia w większej rozdzielczości
Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę

Przesiedlanie rozpoczęte!

Redakcja, 06.11.2015, 16:44

Fotogaleria zawiera 32 zdjęć
32
Czytelnicy zamieścili 3 komentarze
3

Podzamcze pieszyckiego pałacu, jeszcze przed przesiedleniem mieszkańców

Kliknij, aby zobaczyć większą mapęPieszycki pałac i jego podzamcze nie mają szczęścia. Zdewastowany już obiekt w latach 90 tych, najpierw odkupił od pieszyckich władz tajemniczy "Pan z teczką", w której ponoć miał mieć ok. 800 tys. zł. Pieniędzy nikt nigdy nie widział. Potem samorząd sprzedał pałac Państwu Hajduk z Las Vegas, w zamian za spłatę długu gminy wobec banku. Teraz przyszedł czas na podzamcze i jego mieszkańców - operacja ich przesiedlana właśnie trwa. Redakcja portalu Dz-ow.pl o całą sprawę szczegółowo pyta Dorotę Konieczną-Enozel, burmistrza Pieszyc. [czytaj dalej]

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (3)

 • ~gość_521 (IP: *.*.186.2), 11.11.2015, 11:07
  Gdzie jest Orlik??? pytam się? miał być w parku - obiecałaś! czy to kolejne kłamstwo po tym jak zatrudniłaś zastępcę. miałaś sobie rade dac bez niego! ile na niego wydałaś? zobaczymy ile ty wybudujesz mieszkań komunalnych, poczekamy zobaczymy!
  -1
  Jestem przeciw!
  Jestem za!
  Zgłoś do moderacji
 • ~gość_524 (IP: *.*.232.249), 26.11.2015, 09:33
  Co za bzdury opowiada Pani Burmistrz wiecej mieszkańców jeszcze nie wyraziła chęci na proponowane lokale,gdyż są to lokale nie badające się do zamieszkania,tylko do generalnego remontu,a tak poza tym gmina nie chętnie chce pomóc w wyborze odpowiedniego mieszkania,liczą na to że wykupią tanio a reszta pieniędzy zasili budżet gminy oraz podwyżki dla urzędników.Bardzo niechętnie Pani Konieczna chce rozmawiać z ludżmi o ich nowych mieszkaniach,nigdy też nie pojawiła się na placu,nie widziała jak ludzie tu mieszkają w jakich warunkach również nie ma pojęcia co proponuje mieszkańcom Biuro Nieruchomości Klaren z Bielawy!
  -1
  Jestem przeciw!
  Jestem za!
  Zgłoś do moderacji
 • ~gość_524 (IP: *.*.232.249), 26.11.2015, 09:45
  jeżeli mieszkania sie wynajmuje to fundusz remontowy nie istnieje!za remonty odpowiedzalny jest zaklad gospodarki mieszkaniowej a nie lokatorzy!
  -1
  Jestem przeciw!
  Jestem za!
  Zgłoś do moderacji
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu Dz-ow.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu Dz-ow.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu Dz-ow.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu Dz-ow.pl.
dodaj komentarz

Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia?

Coś ciekawego dzieje się w Twojej miejscowości?

Masz zdjęcie, które będzie
wydarzeniem dnia?

Bulwersuje Cię zachowanie innych?

Pisz, przysyłaj zdjęcia!

redakcja@dz-ow.pl

Gwarantujemy pełną anonimowość!
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2022 Dz-ow.pl
zamknij
okanuluj