Dzierżoniów

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / Bielawa

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę
Kliknij, aby zobaczyć powiększenie

Złamanie prawa wyborczego

Redakcja, 24.10.2015, 22:07

Oświadczenie Urzędu Miejskiego w Bielawie w sprawie złamania prawa wyborczego.

← REKLAMA

UM Bielawa:
W odpowiedzi na zainteresowanie mieszkańców Bielawy i lokalnych mediów sprawą złamania prawa wyborczego, publikujemy poniższe oświadczenie Urzędu Miejskiego:

"21 października doszło do złamania przepisów prawa, poprzez wywieszenie reklamy wyborczej na budynku Urzędu Miejskiego przy ulicy Piastowskiej 1. Reklama o znacznych rozmiarach promująca kandydaturę w wyborach parlamentarnych byłego burmistrza Bielawy Ryszarda Dźwiniela, wywieszona została w środę w godzinach wieczornych.

Złamanie kodeksu wyborczego zostało zgłoszone do Komisariatu Policji w Bielawie, który niezwłocznie wszczął postępowanie. Zgodnie z prawem budynek Urzędu Miejskiego, podobnie jak szkoły czy szpitale, musi być wolny od wszelkich agitacji politycznych. Jest to pierwszy tak rażący przypadek złamania prawa wyborczego w samorządowej historii Bielawy po roku 1990."

Zobacz co było przed wyborami samorządowymi w 2014 roku:
Video:
Obywatelskie zawiadomienie o możliwości popełnienia przestępstwa!

Fot. Google Maps

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (0)

  • Dodaj komentarz jako pierwszy!
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu Dz-ow.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu Dz-ow.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu Dz-ow.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu Dz-ow.pl.
dodaj komentarz

Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia?

Coś ciekawego dzieje się w Twojej miejscowości?

Masz zdjęcie, które będzie
wydarzeniem dnia?

Bulwersuje Cię zachowanie innych?

Pisz, przysyłaj zdjęcia!

redakcja@dz-ow.pl

Gwarantujemy pełną anonimowość!
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2022 Dz-ow.pl
zamknij
okanuluj