Dzierżoniów

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / Bielawa

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę
Kliknij, aby zobaczyć powiększenie

Pijany kierowca, bez prawa jazdy sprawcą kolizji

Redakcja, 11.03.2016, 16:15

Ponad 3 promile alkoholu w wydychanym powietrzu miał 55-letni kierowca fiata, który na skrzyżowaniu ul. Berlinga i Paderewskiego w Bielawie doprowadził do kolizji. Jak się okazało, mężczyzna miał zatrzymane prawo jazdy za kierowanie w stanie nietrzeźwym. Teraz za swoje czyny odpowie przed sądem.

← REKLAMA

Oficer dyżurny bielawskiego komisariatu odebrał zgłoszenie, o kolizji drogowej na skrzyżowaniu ul. Berlinga i Paderewskiego. Jak ustalili policjanci kierowca fiata seicento, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu i doprowadził do zderzenia z samochodem renault trafic.

W trakcie wyjaśnienia okoliczności tego zdarzenia wyczuli, że 55-letni mieszkaniec Bielawy, który kierował fiatem był w stanie nietrzeźwym. Policyjny alkomat wykazał u niego, ponad 3 promile alkoholu. Na domiar złego okazało się, że mężczyzna nie posiada prawa jazdy które stracił, w ubiegłym roku za kierowanie w stanie nietrzeźwym.

Teraz 55-latek odpowie za złamanie zakazu sądowego, kierowanie w stanie nietrzeźwym oraz spowodowanie kolizji. Za tego typu przestępstwa grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności, wysoka grzywna oraz zakaz kierowania pojazdami mechanicznymi na okres od 3 do 15 lat.

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (0)

  • Dodaj komentarz jako pierwszy!
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu Dz-ow.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu Dz-ow.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu Dz-ow.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu Dz-ow.pl.
dodaj komentarz
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2022 Dz-ow.pl
zamknij
okanuluj