Dzierżoniów

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / Bielawa

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę
Kliknij, aby zobaczyć fotogalerię

Bieg Gladiatora 2017

Redakcja, 19.09.2017, 23:37

Do artykułu dołączona jest fotogaleria

W miniony weekend, 16 i 17 września odbyła się w Bielawie ekstremalna forma wyścigu, w której jedni walczyli o nagrody, inni o pokonanie własnych słabości. Miłośnicy survivalu mieli tego dnia do pokonania siedmiokilometrową trasę normalną (40 przeszkód) oraz jedenastokilometrową trasę ekstremalną (60 przeszkód). W wydarzeniu udział wzięła rekordowa liczba uczestników, bo aż 1500 osób.

← REKLAMA

W sobotę 16 września, wydarzenie uroczyście otworzył burmistrz miasta Piotr Łyżwa wraz z dyrektorem OSIR-u Marcinem Rakiem, którzy oficjalnie powitali uczestników i gości życząc wszystkim dobrej zabawy i bezkontuzyjnego ukończenia biegu.

Na trasach biegu nie zabrakło potu, zmęczenia i chwil zniechęcenia. Najlepiej bawiły się całe drużyny, które przy trudniejszych przeszkodach wzajemnie sobie pomagały. Pomocną dłonią służyli sobie nawet zawodnicy z różnych drużyn. Nie zabrakło wody z lodem, błota, wspinaczki na linach czy ściankach oraz łamigłówek przygotowanych przez uczniów Liceum Ogólnokształcącego w Bielawie.

Oprócz profesjonalnie przygotowanych tras z przeszkodami dla dorosłych, w niedzielę 17 września również dzieci mogły spróbować swoich sił na przygotowanej podobnie jak w roku ubiegłym specjalnej trasie Gladiator Junior. Chętnych nie brakowało, a pamiątkowe medale otrzymali wszyscy uczestnicy. Organizatorem imprezy było miasto Bielawa i Ośrodek Sportu i Rekreacji w Bielawie.

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (0)

  • Dodaj komentarz jako pierwszy!
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu Dz-ow.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu Dz-ow.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu Dz-ow.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu Dz-ow.pl.
dodaj komentarz

Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia?

Coś ciekawego dzieje się w Twojej miejscowości?

Masz zdjęcie, które będzie
wydarzeniem dnia?

Bulwersuje Cię zachowanie innych?

Pisz, przysyłaj zdjęcia!

redakcja@dz-ow.pl

Gwarantujemy pełną anonimowość!
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2018 Wydawnictwo HUGO
zamknij
okanuluj