Dzierżoniów

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / Bielawa

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę
Kliknij, aby zobaczyć powiększenie

Policjanci zatrzymali pijanego sprawcę kolizji

Redakcja, 30.11.2021, 17:28

27 listopada doszło do zdarzenia drogowego w Bielawie na Rondzie Besteru. Sprawca miał 2,52 promila alkoholu w wydychanym powietrzu!

← REKLAMA

W sobotę, 27 listopada po 22:00 dyżurny Komisariatu Policji w Bielawie otrzymał zgłoszenie o zdarzeniu drogowym, do którego doszło w Bielawie na Rondzie Besteru.

Kierujący citroenem 62-letni mężczyzna, nie dostosował prędkości do warunków ruchu, w wyniku czego na skrzyżowaniu o ruchu okrężnym uderzył w latarnię. S

prawca zdarzenia miał 2,52 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Postępowanie w tej sprawie prowadzą obecnie śledczy Wydziału Dochodzeniowego z bielawskiego komisariatu.

Fot. Redakcja Dz-ow.pl

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (0)

  • Dodaj komentarz jako pierwszy!
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu Dz-ow.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu Dz-ow.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu Dz-ow.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu Dz-ow.pl.
dodaj komentarz
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2024 Dz-ow.pl
zamknij
okanuluj