Dzierżoniów

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / Bielawa

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę
Kliknij, aby zobaczyć powiększenie

Policja przejęła narkotyki

Redakcja, 25.03.2024, 23:34

19 marca policjanci bielawskiego Wydziału Kryminalnego zabezpieczyli blisko 8 gramów marihuany i ponad 28 gramów mefedronu. Zatrzymany mężczyzna, który był w posiadaniu narkotyków jest mieszkańcem powiatu dzierżoniowskiego.

← REKLAMA

Funkcjonariusze policji nie spoczywają na laurach i wciąż z pełnym zaangażowaniem podchodzą do wyeliminowania przestępczego procederu związanego z substancjami psychoaktywnymi i środkami odurzającymi.

Tym razem kryminalni z Komisariatu Policji w Bielawie zatrzymali 46-latka, który posiadał w miejscu zamieszkania ponad 28 gramów mefedronu i blisko 8 gramów marihuany.

Przypomnijmy, że za posiadanie narkotyków grozi kara do 3, a gdy przedmiotem przestępstwa jest ich znaczna ilość, nawet do 10 lat pozbawienia wolności. Natomiast handel narkotykami zagrożony jest karą do 8, a gdy w grę wchodzi ich znaczna ilość nawet do 12 lat pozbawienia wolności.

Fot. KPP Dz-ów

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (0)

  • Dodaj komentarz jako pierwszy!
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu Dz-ow.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu Dz-ow.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu Dz-ow.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu Dz-ow.pl.
dodaj komentarz
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2024 Dz-ow.pl
zamknij
okanuluj