Dzierżoniów

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / Biznes i inwestycje

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę
Kliknij, aby zobaczyć powiększenie

Biokominek - co to takiego?

Redakcja, 09.08.2016, 13:39

Kominki klasyczne są bardzo popularne. Coraz więcej osób decyduje się na zamontowanie takiego systemu grzewczego w mieszkaniach. Niestety nie wszyscy jednak mogą sobie na to pozwolić.

← REKLAMA

Wielkość mieszkania, zwierzęta domowe czy małe dzieci mogą skutecznie utrudniać sprawę, ponieważ kominek wiąże się z niebezpieczeństwem. Biokominek to alternatywa dla osób, które chciałyby posiadać klasyczny kominek w salonie, ale z jakichś powodów nie mogą sobie na niego pozwolić. Biokominek to imitacja ognia, która widoczna jest poprzez szybkę, przykrywającą płonący wkład. Wiele osób decyduje się na biokominki i jest z nich bardzo zadowolona. Jeżeli i Ty analizowałeś już możliwość zainstalowania w swoim mieszkaniu kominki i nie zdecydowałeś się na niego, postaw na biokominek. Tańsze i prostsze rozwiązanie, które usatysfakcjonuje każdego.

Biokominek to głównie element dekoracyjny

Biokominki nie spełniają jednak tak bardzo zadania grzewczego, jak standardowe, klasyczne kominki. Są to elementy, które mogą podgrzać temperaturę w mieszkaniu, ale jedynie o kilka stopni. Pełnią raczej funkcję estetyczną i dekoracyjną. Biokominek to świetne rozwiązanie dla fanów stylu klasyczne, ale również nowoczesnego. Salon wyposażony w taki kominek na pewno sprawi, że odpoczywanie w domu będzie dwa razy bardziej efektywniejsze. Ponadto korzystanie i używanie biokominka jest bezpieczniejsze. Bez obaw o zagrożenie dla dziecka lub zwierząt można włączać produkt. Dodatkowo, zamontowanie takiego biokominka nie wymaga pomocy specjalisty. Wystarczy postępować zgodnie z instrukcją dołączoną do produktu. Taka sytuacja nie jest możliwa w przypadku wybrania klasycznego kominka.

Zobacz też: ofertę oladidom.pl - biokominki na wyciągnięcie ręki.

Biokominek to cena kilkuset złotych

Biokominki nie są drogą inwestycją, w przeciwieństwie do klasycznych kominków. Kosztują one od kilkuset do tysiąca złotych. Cena jest względna, w zależności od wielkości oraz efektu, jaki mają pełnić. Dodatkowo, w tym przypadku, wielkość ma znaczenie. Im biokominek większy, tym więcej będzie kosztował.

TF, źródło: mat. pras.
Fot. TF

Najnowsze ogłoszenia

W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2024 Dz-ow.pl
zamknij
okanuluj