Dzierżoniów

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / Dzierżoniów

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę
Kliknij, aby zobaczyć powiększenie

Jesienne słońce oślepia kierowców

Redakcja, 28.09.2015, 10:45, aktualizacja: 28.09.2015, 14:20

Do artykułu dołączona jest fotogaleria

Dzisiaj rano na ulicy Piastowskiej w Dzierżoniowie doszło do potrącenia pieszej na pasach. Poszkodowana w stanie ciężkim została odwieziona do wałbrzyskiego szpitala.

← REKLAMA

W poniedziałek, 28 września, około godziny 8:00, na przejściu dla pieszych na ul. Piastowskiej, w okolicy ronda Polskiego Państwa Podziemnego doszło do potrącenia pieszej.

Kierująca samochodem volkswagen polo, jadąc w kierunku centrum, nie zachowała ostrożności i potrąciła pieszą, która przechodziła po pasach. Poszkodowana została przetransportowana do szpitala na badania. Policja prowadzi dochodzenie.

Jesienne słońce niejednokrotnie oślepia kierowców. Nie zwalnia to jednak kierujących od zachowania szczególnej ostrożności w okolicy przejść dla pieszych.

Aktualizacja:

- 28 września tuż po godzinie 08:00 w Dzierżoniowie na ul. Piastowskiej na przejściu dla pieszych doszło do potrącenia pieszej. Jak ustalili wstępnie dzierżoniowscy policjanci, 68-letnia mieszkanka Dzierżoniowa przechodziła przez przejście dla pieszych usytuowane na wysokości przystanku autobusowego na Osiedlu Kolorowym. W trakcie przechodzenia został potrącona przesz samochód vw polo, kierowany przez 45-letnią dzierżoniowiankę. W wyniku tego zdarzenia piesza doznała poważnych obrażeń ciała i została przetransportowana do Specjalistycznego Szpitala w Wałbrzychu. Badanie alkomatem wykazało, że kierująca vw była trzeźwa. Postępowanie mające na celu wszechstronne wyjaśnienie okoliczności tego zdarzenia prowadzi Komenda Powiatowa Policji w Dzierżoniowie - powiedział nam podinsp. Mariusz Furgała, rzecznik prasowy KPP w Dzierżoniowie.

Fot. Redakcja Dz-ow.pl

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (0)

  • Dodaj komentarz jako pierwszy!
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu Dz-ow.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu Dz-ow.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu Dz-ow.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu Dz-ow.pl.
dodaj komentarz

Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia?

Coś ciekawego dzieje się w Twojej miejscowości?

Masz zdjęcie, które będzie
wydarzeniem dnia?

Bulwersuje Cię zachowanie innych?

Pisz, przysyłaj zdjęcia!

redakcja@dz-ow.pl

Gwarantujemy pełną anonimowość!
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2022 Dz-ow.pl
zamknij
okanuluj