Dzierżoniów

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / Dzierżoniów

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę

Zawody kolarskie 3 w 1 już 2 kwietnia

Redakcja, 29.03.2016, 15:46

Trzy imprezy I Eliminacja Mistrzostw Polski Kryterium, Międzynarodowe Kryterium Kolarskie "DZIERŻONIÓW 2016" i Memoriał Dyrektora LO SMS Zdzisława Szepke znajdujące się w kalendarzu imprez PZKol odbędą się 2 kwietnia. Kolarze rywalizować będę na dzierżoniowskich ulicach w 10 kategoriach.

← REKLAMA

Oficjalne otwarcie Kryterium odbędzie się o godz. 11.00, a już pięć minut później na trasę wyruszą najmłodsi uczestnicy. O godz. 15.40 na trasę wyruszy Elita Kobiet, natomiast o 16.45 wystartuje Elita Mężczyzn. Będą miały do pokonania odpowiednio 30 km i 45 km.

Zmagania potrwają do godz. 17.45. Trasa wyścigu będzie wiodła ulicami: Świdnicka (start/meta), Pocztowa, Krasickiego, Nowowiejska, Kościuszki, Świdnicka. Najlepsi kolarze w poszczególnych kategoriach otrzymają nagrody rzeczowe i pieniężne.

W wyścigu mogą wziąć udział tylko zawodnicy posiadający aktualną licencję PZKol-u. Zgłoszeń można dokonywać do 31 marca za pomocą strony internetowej http://akces-sport.pl/zapisy/ lub w dniu zawodów od godziny 9.00 w Biurze Wyścigu w Dzierżoniowskim Ośrodku Kultury (naprzeciw startu/mety).

Dzieci, które chcą wystartować w kategoriach dziecięcych, muszą zgłosić się wraz z rodzicem lub opiekunem do Biura Zawodów w dniu startu (9.00 - 10.45), posiadać kask oraz rower górski i odebrać numer startowy. Szczegółowe informacje można znaleźć w regulaminie.

Zapraszamy zwłaszcza uczniów szkół podstawowych, którzy zmierzą się ze sobą w trzech kategoriach:

- dziewczynki i chłopcy w wieku 7-8 lat na dystansie 300 metrów, start godz. 11.05;
- dziewczynki i chłopcy w wieku 9-10 lat na dystansie 500 metrów, start godz. 11.10;
- dziewczynki i chłopcy w wieku 11-12 lat na dystansie 1500 metrów, start godz. 11.20.

Organizatorami imprezy są dzierżoniowski OSiR, miasto Dzierżoniów, LKS "Atom" Dzierżoniów i LO SMS Świdnica. Współfinansowana jest ona z budżetu miasta w ramach Programu Rozwoju Społecznego na lata 2015-2020.

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (0)

  • Dodaj komentarz jako pierwszy!
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu Dz-ow.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu Dz-ow.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu Dz-ow.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu Dz-ow.pl.
dodaj komentarz

Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia?

Coś ciekawego dzieje się w Twojej miejscowości?

Masz zdjęcie, które będzie
wydarzeniem dnia?

Bulwersuje Cię zachowanie innych?

Pisz, przysyłaj zdjęcia!

redakcja@dz-ow.pl

Gwarantujemy pełną anonimowość!
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2019 Dz-ow.pl
zamknij
okanuluj