Dzierżoniów

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / Dzierżoniów

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę
Kliknij, aby zobaczyć powiększenie

Od wtorku jednokierunkowe ulice!

Redakcja, 09.05.2016, 19:07

Od 10 maja ul. Brzozową i Lipową możemy jechać w kierunku ul. Słowackiego, natomiast ulicą Marszałkowską można jeździć w kierunku Grota Roweckiego.

← REKLAMA

Wprowadzenie ruchu jednokierunkowego, na ul.: Marszałkowskiej, Brzozowej i Lipowej, jak twierdzi UM Dzierżoniów, ma ułatwić przejazd tymi drogami, parkowanie i poprawić bezpieczeństwo.

- Mieszkańców i osoby często jeżdżące tymi drogami prosimy o zwracanie uwagi na nową organizację ruchu - informuje Rafał Pilśniak, rzecznik prasowy dzierżoniowskiego urzędu.

Zobacz także:
Wjechała do rowu na trasie Dzierżoniów-Pieszyce!

Fot. UM Dzierżoniów

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (0)

  • Dodaj komentarz jako pierwszy!
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu Dz-ow.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu Dz-ow.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu Dz-ow.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu Dz-ow.pl.
dodaj komentarz
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2023 Dz-ow.pl
zamknij
okanuluj