Dzierżoniów

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / Dzierżoniów

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę
Kliknij, aby zobaczyć powiększenie

Pijany i bez prawa jazdy

Redakcja, 27.02.2022, 01:37

25 lutego około 1:30, policjanci Ogniwa Patrolowo-Interwencyjnego zauważyli znanego osobiście mężczyznę jadącego samochodem, który miał nie posiadać uprawnień do prowadzenia pojazdów. Gdy dali kierowcy znak do zatrzymania i podchodzili do samochodu, ten przeskoczył na tylne siedzenie, a jego miejsce zajęła pasażerka.

← REKLAMA

Funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Dzierżoniowie, 25 lutego w godzinach nocnych, wykonując czynności służbowe, zauważyli jadący samochód renault. Za jego kierownicą siedział mężczyzna, wobec którego mieli podejrzenie, że nie posiada uprawnień do prowadzenia pojazdów. Na fotelu pasażera siedziała kobieta.

Gdy dali sygnał do zatrzymania, kierowca zastosował się, mundurowi wyszli z radiowozu i podchodzili do samochodu. Wtedy zauważyli jak 32-letni mieszkaniec naszego powiatu przeskakuje na tylne siedzenie, a jego miejsce zajęła 36-letnia towarzyszka. Początkowo kobieta była agresywna, pobudzona
i twierdziła, że to ona jechała. Uspokoił ją mężczyzna i przyznał się, że to on był kierowcą.

Podejrzenia policjantów potwierdziły się, zatrzymany faktycznie nie posiadał prawa jazdy, a dodatkowo opisane zdarzenie wykonywał pod wpływem alkoholu. Badanie wykazało, że miał 0,69 promila.

Fot. Redakcja Dz-ow.pl

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (0)

  • Dodaj komentarz jako pierwszy!
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu Dz-ow.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu Dz-ow.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu Dz-ow.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu Dz-ow.pl.
dodaj komentarz
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2024 Dz-ow.pl
zamknij
okanuluj