Dzierżoniów

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / Dzierżoniów

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę

Areszt zamiast stołu wigilijnego

Redakcja, 23.12.2022, 23:35

Do artykułu dołączona jest fotogaleria

Para przebywająca za granicą przyjechała na święta aby spędzić czas z rodziną. Niestety musieli odpowiedzieć za popełnienie czynów zabronionych z przeszłości. Wobec kobiety był wydany list gończy, a wobec mężczyzny sześć takich dokumentów.

← REKLAMA

Funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego w Dzierżoniowie, 22 grudnia ustalili miejsce pobytu dwóch osób poszukiwanych przez wymiar sprawiedliwości.

Mężczyzna i kobieta ukrywali się poza granicami kraju. Przyjechali na Święta Bożego Narodzenia, aby spędzić czas z rodziną. Policjanci zatrzymali 27-latkę i 35-letniego mężczyznę. Kobieta najbliższą przyszłość spędzi za kratami, gdyż Sąd Rejonowy w Dzierżoniowie wydał wobec niej list gończy.

Jej partner wyjdzie dopiero 31 lipca 2025 roku, gdyż na niego było wystawionych 6 takich dokumentów.

źródło: KPP Dz-ów

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (0)

  • Dodaj komentarz jako pierwszy!
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu Dz-ow.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu Dz-ow.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu Dz-ow.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu Dz-ow.pl.
dodaj komentarz
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2024 Dz-ow.pl
zamknij
okanuluj