Dzierżoniów

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / gmina Dzierżoniów

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę
Kliknij, aby zobaczyć fotogalerię

Finał Pucharu Strefy MTB w Jodłowniku

Redakcja, 20.09.2017, 07:15

Do artykułu dołączona jest fotogaleria

Niemal 200 pasjonatów kolarstwa górskiego zmierzyło się w sobotę w Jodłowniku w finałowym wyścigu w ramach Pucharu Strefy MTB Sudety 2017. "Grand Prix Jodłownika" było ostatnim etapem i jednocześnie podsumowaniem całej tegorocznej serii wyścigów.

← REKLAMA

W tym sezonie rowerzyści walczyli w 8 etapach. Oprócz Jodłownika zawody odbyły się w Bardzie, Głuszycy, Walimiu, Bielawie, Mieroszowie, Pieszycach i Srebrnej Górze.

Wszystkie wyścigi pełne były pozytywnych emocji i sportowej rywalizacji. Kilkuset zawodników zmagało się na zróżnicowanych trasach w pięknych okolicznościach przyrody.

Podobnie jak w pozostałych wyścigach, również w Jodłowniku uczestnicy mieli do wyboru dwa dystanse: MINI (27,16 km) oraz MEGA (47,64 km). W programie imprezy było także wiele atrakcji - konkursy, zawody rowerowe dla dzieci, wyścig rodzinny oraz występ zespołu Dagda Point.

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (0)

  • Dodaj komentarz jako pierwszy!
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu Dz-ow.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu Dz-ow.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu Dz-ow.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu Dz-ow.pl.
dodaj komentarz
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2022 Dz-ow.pl
zamknij
okanuluj