Dzierżoniów

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / Pieszyce

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę
Kliknij, aby zobaczyć powiększenie

Pieszyccy "ogrodnicy"

Redakcja, 06.03.2019, 14:49

Funkcjonariusze Komisariatu Policji w Bielawie ujawnili 28 krzewów konopi, z której można było uzyskać blisko 2400 porcji narkotyku. Plantacja znajdowała się w wynajętym mieszkaniu na terenie Pieszyc. "Ogrodnicy" już usłyszeli zarzut.

← REKLAMA

Mężczyznę wynajmującego mieszkanie w Pieszycach zaniepokoił fakt, że dawno nie widział najmującego lokatora. Poprosił o pomoc bielawskich policjantów, aby w ich obecności sprawdzić pomieszczenia mieszkalne.

To, co zastali gospodarz i policjanci wywołało ogromne zaskoczenie. Wewnątrz lokalu rozłożony był namiot, a w nim uprawa konopi. Policjanci zabezpieczyli 28 krzewów a także sprzęt służący do ich uprawy. Na miejscu przeprowadzono szereg czynności procesowych i podjęto działania mające na celu zatrzymanie osoby, która dopuściła się przestępstwa określonego w Ustawie o przeciwdziałaniu narkomanii.

Zebrany materiał dowodowy wykazał, że 26-letni mieszkaniec naszego powiatu miał kompana. Obaj mężczyźni usłyszeli zarzut uprawy krzewów marihuany, z której można było uzyskać blisko 2400 porcji narkotyku.

Przypomnijmy, że w świetle obowiązujących przepisów za posiadanie i uprawę narkotyków grozi kara do 3 lat, a gdy przedmiotem przestępstwa jest ich znaczna ilość nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

Fot. KPP Dzierżoniów/Marcin Ząbek

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (0)

  • Dodaj komentarz jako pierwszy!
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu Dz-ow.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu Dz-ow.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu Dz-ow.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu Dz-ow.pl.
dodaj komentarz
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2023 Dz-ow.pl
zamknij
okanuluj