Dzierżoniów

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / Powiat

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę
Kliknij, aby zobaczyć powiększenie

Gdzie się leczyć?

Redakcja, 03.01.2015, 10:00

Czytelnicy zamieścili 1 komentarz
1

Wybierasz się do lekarza? Sprawdź, czy uzyskasz pomoc w swojej przychodni. Publikujemy wykaz-zgodny z NFZ-placówek medycznych, które przyjmują na tzw. "kasę chorych" z terenu naszego powiatu. Twój lekarz nie podpisał umowy z NFZ na 2015r.? Opiekę medyczną zapewni ci na podstawie porozumienia z NFZ w ramach ubezpieczenia zdrowotnego NZOZ Szpital Powiatowy w Dzierżoniowie.

← REKLAMA

Szczegółowe informacje w związku z niepodpisaniem umów na świadczenie w zakresie podstawowej opieki zdrowotnej przez lekarzy zrzeszonych w Porozumieniu Zielonogórskim można znaleźć na stronie internetowej dolnośląskiego NFZ. Udzielane są również pod bezpłatnym numerem infolinii 800 804 001 całodobowo. Dane placówek, które zawarły kontrakty z Narodowym Funduszem Zdrowia aktualizowane są na bieżąco.

Możesz sprawdzić wykaz placówek podstawowej opieki zdrowotnej (POZ), które mają obowiązujące umowy od 1 stycznia 2015r. i te, które takiej umowy nie podpisały, wykaz placówek w ramach nocnej i świątecznej opieki zdrowotnej, szpitalnych izb przyjęć, szpitalnych oddziałów ratunkowych (SOR), które od 1 stycznia będą udzielały pomocy całodobowo, a także informacje, na jakich zasadach można zmienić lekarza rodzinnego. Możesz również sprawdzić na mapie z podziałem na powiaty miejsca, w których udzielane są świadczenia medyczne. Placówki na terenie powiatu dzierżoniowskiego znajdziesz: tutaj.

Jeśli twój lekarz nie podpisał umowy z NFZ na 2015r., opiekę medyczną zapewni ci na podstawie porozumienia z NFZ w ramach ubezpieczenia zdrowotnego NZOZ Szpital Powiatowy w Dzierżoniowie. Od 2 stycznia 2015r. do odwołania zapewni opiekę medyczną pacjentom, których lekarze podstawowej opieki zdrowotnej nie podpisali umów z NFZ na 2015 rok.

W porozumieniu z NFZ ww. świadczenia medyczne będą udzielane w ramach ubezpieczenia zdrowotnego, w Izbie Przyjęć Szpitala w Dzierżoniowie ul. Cicha 1, w dni powszednie:

 • w godzinach 8.00 - 18.00.

W pozostałym czasie tj. w godzinach nocnych i w dni wolne od pracy opiekę w dalszym ciągu zapewnia Przychodnia Miejska w Pieszycach, ul. Królowej Jadwigi 1.

Dowiedz się więcej, zobacz wykaz wszystkich placówek medycznych w powiecie dzierżoniowskim:

Kto musi leczyć?!

Fot. Redakcja Dz-ow.pl

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (1)

 • ~gość_347 (IP: *.*.119.164), 03.01.2015, 15:07
  Niestety musiałem skorzystać i tu niespodzianka! Szybko i miło, ale to nie zasługa ministra tylko ludzi, którzy mnie obsługiwali. Jestem miło zaskoczony. A pan minister ... do kolejki!
  +1
  Jestem przeciw!
  Jestem za!
  Zgłoś do moderacji
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu Dz-ow.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu Dz-ow.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu Dz-ow.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu Dz-ow.pl.
dodaj komentarz
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2023 Dz-ow.pl
zamknij
okanuluj