Dzierżoniów

szukaj w serwisie

Wiadomości / Powiat

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę
Kliknij, aby zobaczyć powiększenie

Praca w urzędzie

Redakcja, 07.08.2016, 12:09

Do 16 sierpnia można składać oferty do konkursu na specjalistę ds. komunikacji społecznej i promocji. Jaki jest zakres obowiązków, charakter pracy i wymagania stawiane kandydatom?

BURMISTRZ DZIERŻONIOWA OGŁASZA NABÓR NA STANOWISKO SPECJALISTY DS. KOMUNIKACJI SPOŁECZNEJ I PROMOCJI

I. Zakres obowiązków na stanowisku objętym naborem:
1. Działania związane z komunikacją społeczną i promocją miasta.
2. Realizacja strategii promocji gminy oraz promocja strategii rozwoju Dzierżoniowa i programów sektorowych.
3. Przygotowywanie informacji i komunikatów o działalności dzierżoniowskiego samorządu oraz tekstów promocyjnych dotyczących miasta, Urzędu i jednostek podległych.
4. Promocja dzierżoniowskiego samorządu w mediach.
5. Zarządzanie oficjalnymi profilami miasta w Social Media.
6. Wsparcie realizacji Dzierżoniowskiego Budżetu Obywatelskiego.
7. Prowadzenie spraw związanych ze współpracą partnerską Dzierżoniowa.
8. Prowadzenie dokumentacji fotograficznej najważniejszych wydarzeń kulturalnych i sportowych miasta.

II. Charakter wymagań na stanowisku pracy:

1. Wykształcenie: wyższe - kierunek: dziennikarstwo, komunikacja społeczna, marketing i reklama, zarządzanie wizerunkiem, Public Relations lub pokrewne

2. Wymagania konieczne:

a) obywatelstwo polskie,
b) pełna zdolność do czynności prawnych i korzystanie z pełni praw publicznych,
c) niekaralność za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe,
d) nieposzlakowana opinia,
e) co najmniej 2 letni staż pracy w dziale promocji, marketingu lub reklamy,
f) doskonała znajomość specyfiki działania mediów społecznościowych,
g) umiejętność zarządzania oficjalnymi profilami w Social Media (Facebook, Twitter, Instagram, Google+, You Tube, inne),
h) znajomość obsługi systemów do zarządzania treścią na stronach internetowych (CMS-ów typu Wordpress, Jumla!, Drupal),
i) umiejętność redagowania tekstów informacyjnych i promocyjnych,
j) komunikatywność werbalna i pisemna,
k) znajomość języka angielskiego na poziomie B1,
l) znajomość przepisów prawa prasowego,
m) podstawowa znajomość programów graficznych typu Corel Draw, GIMP,
n) biegła znajomość obsługi komputera i pakietów biurowych MS Office (Word, Excel, Power Point), Open Office, poczty elektronicznej.

3. Wymagania dodatkowe:

a) praktyczna znajomość obsługi Menadżera Reklam oraz platformy Facebook Power Editor,
b) praktyczna znajomość obsługi platformy Google AdWords, Google Display, Google Adsense,
c) umiejętność pracy w zespole,
d) dyspozycyjność,
e) umiejętność planowania i organizacji pracy,
f) umiejętność samodzielnego podejmowania decyzji w ramach powierzonych obowiązków,
g) umiejętność radzenia sobie ze stresem.

III. Pożądane cechy osobowości:

kreatywność, sumienność, kultura osobista, postawa etyczna, odpowiedzialność, koleżeńskość.

IV. Informacja o warunkach zatrudnienia:

1. Wymiar czasu pracy: 1 etat.
2. Czas pracy: równoważny jednozmianowy.
3. Pierwsza umowa o pracę zawarta na czas określony 6 miesięcy.
4. Wynagrodzenie ustalone zgodnie z Regulaminem wynagradzania pracowników Urzędu Miasta w Dzierżoniowie.

V. Oferty pisemne kandydatów powinny zawierać:

1. Curriculum vitae,
2. List motywacyjny,
3. Kwestionariusz osobowy dla osoby ubiegającej się o zatrudnienie (wzór kwestionariusza dostępny w Biurze Obsługi Klienta Urzędu Miasta i na stronie internetowej w Biuletynie Informacji Publicznej),
4. Dokument poświadczający wykształcenie (odpis świadectwa ukończenia szkoły, dyplomu),
5. Oświadczenie, że osoba nie była skazana prawomocnym wyrokiem sądu za przestępstwo popełnione umyślnie ścigane z oskarżenia publicznego lub przestępstwo skarbowe wraz ze zobowiązaniem do przedłożenia zaświadczenia z Krajowego Rejestru Karnego, z chwilą podjęcia pracy,
6. Oświadczenie o posiadaniu pełnej zdolności do czynności prawnych i korzystaniu z pełni praw publicznych,
7. Kserokopia dokumentu tożsamości,
8. Kserokopie świadectw pracy,
9. Inne dodatkowe dokumenty o posiadanych kwalifikacjach i umiejętnościach zawartych w części II (np. referencje z poprzednich miejsc pracy, zaświadczenia o ukończonych kursach).
10. Spis wszystkich dokumentów składanych przez kandydata.

Wymagane dokumenty aplikacyjne: list motywacyjny i szczegółowe CV powinny być opatrzone klauzulą: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity Dz.U. z 2016 poz. 922) oraz ustawą z dnia 21 listopada 2008 r. o pracownikach samorządowych (tekst jednolity Dz.U. z 2016 poz. 902)"

Oferty należy składać w zamkniętych kopertach z dopiskiem "Nabór na stanowisko specjalisty ds. komunikacji społecznej i promocji" w Biurze Obsługi Klienta Urzędu Miasta w Dzierżoniowie, Rynek 1, 58-200 Dzierżoniów, parter - stanowisko "A". Termin składania ofert upływa 16 sierpnia 2016 o godz. 15.00. Oferty, które wpłyną do Urzędu po wyżej określonym terminie nie będą rozpatrywane. Nabór przeprowadzi Komisja powołana przez Burmistrza Dzierżoniowa.

O terminie i miejscu kolejnych etapów naboru kandydaci zostaną powiadomieni oddzielnym pismem. Informacja o wyniku naboru będzie umieszczona na stronie internetowej w Biuletynie Informacji Publicznej oraz na tablicy informacyjnej Urzędu Miasta.
Wskaźnik zatrudnienia osób niepełnosprawnych w Urzędzie Miasta w Dzierżoniowie w lipcu 2016 roku, w rozumieniu przepisów o rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz zatrudnieniu osób niepełnosprawnych, wynosi więcej niż 6%.

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (0)