Dzierżoniów

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / Powiat

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę
Kliknij, aby zobaczyć powiększenie

Policyjna mapa zdarzeń drogowych

Redakcja, 09.02.2017, 08:04

Funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Dzierżoniowie opracowali i uruchomili mapę zdarzeń drogowych. Zaznaczono na niej miejsca, gdzie dochodzi do wypadków drogowych, w tym również tych najtragiczniejszych, zdarzeń z udziałem pieszych oraz kolizji drogowych. Ile takich punktów istnieje na terenie powiatu dzierżoniowskiego?

← REKLAMA

Funkcjonariusze i pracownicy Komendy Powiatowej Policji w Dzierżoniowie, opracowali mapę zdarzeń drogowych. Pod uwagę wzięte zostały zdarzenia z udziałem pieszych, wypadki drogowe, wypadki drogowe ze skutkiem śmiertelnym oraz kolizji drogowe.

Jak wynika ze statystyk, problematyka bezpieczeństwa w ruchu drogowym jest poważnym wyzwaniem dla dzierżoniowskich policjantów. Dążąc do poprawy sytuacji, konieczne jest między innymi wyznaczenie miejsc niebezpiecznych, które po ich lokalizacji na interaktywnej mapie, posłużą podejmowaniu odpowiednich działań. Prezentowane mapy są narzędziem, którym mogą posługiwać się nie tylko mieszkańcy powiatu, zainteresowani stanem bezpieczeństwa na drogach w dzierżoniowskim powiecie, ale i zarządcy dróg, zobligowani do dbałości o infrastrukturę drogową.

Dla każdego zdarzenia można wyświetlić jego datę i godzinę, dokładne umiejscowienie, kto uczestniczyła w zdarzeniu, rodzaj i przyczynę, wskazanie sprawcy oraz krótki opis.

Informacje o zdarzeniach drogowych na terenie powiatu dzierżoniowskiego dostępne są na naszych mapach Google:

Wypadki w latach 2014-2017

Wypadki śmiertelne w latach 2014-2017 (planowane jest wprowadzenie lat wcześniejszych)

Zdarzenia z udziałem pieszych w latach 2014-2017

Kolizje drogowe w 2017 r.

Dane przedstawiane przez Komendę Powiatową Policji w Dzierżoniowie sięgają 2014 r. i systematycznie codziennie mają być uzupełniane o nowe zdarzenia.

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (0)

  • Dodaj komentarz jako pierwszy!
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu Dz-ow.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu Dz-ow.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu Dz-ow.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu Dz-ow.pl.
dodaj komentarz

Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia?

Coś ciekawego dzieje się w Twojej miejscowości?

Masz zdjęcie, które będzie
wydarzeniem dnia?

Bulwersuje Cię zachowanie innych?

Pisz, przysyłaj zdjęcia!

redakcja@dz-ow.pl

Gwarantujemy pełną anonimowość!
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2021 Dz-ow.pl
zamknij
okanuluj