Dzierżoniów

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / Powiat

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę
Kliknij, aby zobaczyć fotogalerię

Udane zakończenie sezonu zapaśniczek

Redakcja, 27.11.2018, 00:11

Do artykułu dołączona jest fotogaleria

W dniach 23-25.11 w Solcu Kujawskim odbył się Puchar Polski Juniorów i Juniorek w zapasach. W zawodach rywalizowało 110 osób z 3 Państw - Niemiec, Rosji oraz Polski.

← REKLAMA

Powiat Dzierżoniowski reprezentowały - Paulina Martyka MULKS JUNIOR Dzierżoniów, Karolina Kozłowska, Olimpia Łosyk oraz Roksana Łosyk - UKS IRON BULLS Bielawa.

Najlepiej w zawodach zaprezentowała się Paulina Martyka kat. 65kh., która wywalczyła złoty medal. Srebrne medale wywalczyły Roksana Łosyk 59kg oraz Karolina Kozłowska 72kg.

Brązowy medal wywalczyła Olimpia Łosyk w kat. 53kg. W klasyfikacji drużynowej UKS IRON BULLS Bielawa zdobył III miejsce.
Cieszy mnie fakt, że na koniec sezonu potrafimy się zmobilizować. Czekaja nas jeszcze jedne zawody w bardzo mocnej, międzynarodowej obsadzie w Czarnym Boże - Norbert Warchoł.

Zawody współfinansowane ze śordków Urzędu Miasta w Bielawie oraz Dolnośląskiej Federacji Sportu.

Podziękowania dla firm - Rem-sen.pl materace, Festa - Sport Dzierżoniów, Bielawska Wytwórnia Napojów oraz Domino Polska za pomoc w przygotowaniach zawodniczek do sezonu.

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (0)

  • Dodaj komentarz jako pierwszy!
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu Dz-ow.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu Dz-ow.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu Dz-ow.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu Dz-ow.pl.
dodaj komentarz

Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia?

Coś ciekawego dzieje się w Twojej miejscowości?

Masz zdjęcie, które będzie
wydarzeniem dnia?

Bulwersuje Cię zachowanie innych?

Pisz, przysyłaj zdjęcia!

redakcja@dz-ow.pl

Gwarantujemy pełną anonimowość!
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2021 Dz-ow.pl
zamknij
okanuluj