Dzierżoniów

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / Powiat

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę
Kliknij, aby zobaczyć powiększenie

Akcja "Nocny jeździec" w górach

Redakcja, 23.12.2022, 23:29

W nocy z 17 na 18 grudnia br. Komenda Powiatowa Policji w Dzierżoniowie przeprowadziła wzmożone działania w ramach akcji Nocny jeździec. Działania odbyły się w związku z informacjami od mieszkańców podgórskich miejscowości, o nielegalnych wyścigach na serpentynach Gór Sowich.

← REKLAMA

Podsumowano udział dzierżoniowskich funkcjonariuszy drogówki w działaniach na rzecz poprawy bezpieczeństwa na górskich trasach, w trudnych warunkach atmosferycznych.

W działaniach udział wzięło 7 funkcjonariuszy Wydziału Ruchu Drogowego oraz 12 policjantów z innych wydziałów, w wyniku których:
- skontrolowano 81 pojazdów,
- ujawniono 6 wykroczeń,
- ujawniono 1 kierującego pojazdem mechanicznym bez uprawnień i 1 kierującego bez uprawnień dla danego rodzaju pojazdu
- zatrzymano 4 dowody rejestracyjne pojazdu
- nałożono 5 mandatów karnych
- sporządzono jeden wniosek o ukaranie do sądu.

Fot. Redakcja Dz-ow.pl

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (0)

  • Dodaj komentarz jako pierwszy!
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu Dz-ow.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu Dz-ow.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu Dz-ow.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu Dz-ow.pl.
dodaj komentarz
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2024 Dz-ow.pl
zamknij
okanuluj