Dzierżoniów

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / Spoza powiatu

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę
Kliknij, aby zobaczyć powiększenie

Praktyczne prezenty na Dzień Kobiet

Redakcja, 20.02.2017, 02:55

Każda z pań lubi dostawać prezenty. Dzień Kobiet to dobra okazja, żeby obdarować partnerkę prezentem, który będzie miał więcej funkcji niż ozdobienie szafki. Zamiast bibelotów i banalnych drobiazgów, kup coś przydatnego i praktycznego.

← REKLAMA

Kurs samoobrony

Twoja partnerka nie była jeszcze na kursie samoobrony? Pora to zmienić! W ramach prezentu na Dzień Kobiet możesz wykupić dla niej uczestnictwo w kursie. Zwykle jest to wydatek około 300 złotych, w zależności od długości trwania kursu i od wyceny organizatora. Jakie zalety ma kurs obrony własnej? Takie, jak widnieją na stronie http://www.samoobronadlakobiet.edu.pl/samoobrona.html. Oczywistą zaletą jest nauka obrony własnej i radzenia sobie w niebezpiecznych sytuacjach. Poza tym zwiększa się pewność siebie kobiety, świadomość własnej siły i możliwości ciała, poprawa kondycji fizycznej i psychicznej.

Czytnik e-booków

Jeśli Twoja partnerka lubi czytać tradycyjne, papierowe książki, możesz kupić jej jakąś konkretną, którą chętnie przeczyta. Ale dla fanek technologii lepszy będzie czytnik e-booków - nie musisz zastanawiać się, jaki tytuł zainteresuje Twoją ukochaną. Kiedy dostanie od Ciebie taki czytnik, sama będzie mogła wybierać nieskończenie wiele e-książek, które chętnie przeczyta korzystając z prezentu. W Internecie znajdziesz wiele poradników mówiących o tym, jak wybrać dobry czytnik e-booków. Każda osoba lubiąca czytać na pewno będzie zachwycona takim prezentem.

Mata do jogi

Propozycja prezentu dla kobiet, które wolny czas lubią spędzać aktywnie. Mata do jogi może posłużyć do wielu innych ćwiczeń wykonywanych w domowym zaciszu. Zainwestuj w porządną matę, z której obdarowana kobieta będzie mogła długo korzystać - lepiej dopłacić kilkadziesiąt złotych, niż po kilku tygodniach szukać nowej maty. To prezent idealny dla kobiet dbających o swoje zdrowie i o sylwetkę, więc znowu można połączyć przyjemne z pożytecznym.

Paralizator

To dość nietypowy podarunek dla kobiety, ale może okazać się niezwykle przydatny. Rozważ tę opcję, szczególnie jeśli Twoja partnerka często wraca sama z pracy późnym wieczorem lub mieszka w niezbyt bezpiecznej okolicy. Nie ma fizycznej możliwości, abyś zawsze mógł dbać o jej bezpieczeństwo, ale możesz sprawić, że ona poczuje się bezpieczniej, a ty nie będziesz musiał się aż tak martwić. O paralizatorach dla kobiet możesz dowiedzieć się więcej na stronie http://www.samoobronadlakobiet.edu.pl/paralizatory.html.

Gaz pieprzowy

To kolejna propozycja prezentu pełniąca jednocześnie funkcję narzędzia do samoobrony. Może okazać się, że Twoja partnerka ma obawy związane z użyciem paralizatora - kobiety często boją się, że tym narzędziem wyrządzą komuś poważną krzywdę. Jeśli tak jest, wybierz gaz pieprzowy. Dlaczego jest dobrym środkiem do samoobrony dla kobiet? Odpowiedź znajdziesz na http://www.samoobronadlakobiet.edu.pl/gazy-pieprzowe.html. Gazy to najpopularniejsze narzędzia do obrony własnej, na pewno każda kobieta poradzi sobie z ich użyciem.

Fot. Monika Święcka

Najnowsze ogłoszenia

Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia?

Coś ciekawego dzieje się w Twojej miejscowości?

Masz zdjęcie, które będzie
wydarzeniem dnia?

Bulwersuje Cię zachowanie innych?

Pisz, przysyłaj zdjęcia!

redakcja@dz-ow.pl

Gwarantujemy pełną anonimowość!
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2018 Wydawnictwo HUGO
zamknij
okanuluj