Dzierżoniów

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / Spoza powiatu

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę

Stroje kąpielowe z wysokim stanem - poradnik modowy

Redakcja, 28.03.2018, 00:44

Od zeszłego sezonu letniego bardzo modne stały się stroje kąpielowe z wysokim stanem. Jest to idealne rozwiązanie dla kobiet, które chcą ukryć odrobinę ciałka, ale również należą one do ciekawych fasonów, które coraz częściej wybiera grono kobiece.

← REKLAMA

Stroje kąpielowe z wysokim stanem - dla kogo?

Sezon letni to idealny czas, aby w wolnej chwili pojechać na plażę, czy jezioro, jednakże nawet w tak błahej sytuacji wiele kobiet chce się prezentować jak najlepiej. Wybierając odpowiedni strój kąpielowy, w tym przypadku - z wysokim stanem, trzeba wiedzieć kto będzie wyglądał w nim oszałamiająco, a komu zrobi on niezbyt miłą niespodziankę. Stroje kąpielowe z wysokim stanem są idealne przede wszystkim dla kobiet, które chcą zakryć trochę brzuszka. Wystarczy wybrać odpowiedni kolor, czy krój i mamy idealny strój na plażę, jednakże nie u każdego się on sprawdzi. Wystrzegać go na pewno powinny bardzo wysokie kobiety. Strój w wysokim stanem tylko je jeszcze bardziej optycznie wydłuży, a więc będzie on z kolei odpowiednią alternatywą dla Pań o niskim wzroście. Strój z wysokim stanem optycznie wydłuża nogi, a więc to jest to o czym marzy każda niska kobieta.

Jakiego koloru wybrać strój kąpielowy z wysokim stanem?

Stroje kąpielowe z wysokim stanem nawiązują przede wszystkim do klimatu retro lat 50. W związku z tym idealnym i bardzo modnym wyborem byłby strój kąpielowy w stylu '’pin-up’’, czyli przykładowo - strój, którego górna część jest w kropeczki, a dolna ma po obydwu stronach równe rzędy guziczków. Oczywiście cały strój powinien być w kolorze biało - granatowym. Oprócz tego stroje kąpielowe z wysokim stanem w stylu retro, czy pin up najczęściej występują w kolorze białym, czerwonym i granatowym. Są to charakterystyczne kolory dla takich stylizacji. Owe stroje idealnie skomponują się z ich źródłem powstania, a więc zrobią wrażenie na każdej znajomej. Jeśli nie mamy ochoty na klimaty lat 50 odpowiednim wyborem będą stroje w kwieciste wzory. Typowo letni fason sprawi, że będziemy się wspaniale w nim czuć, a jeszcze lepiej wyglądać.

Gdzie zakupić strój kąpielowy z wysokim stanem?

Strój z wysokim stanem jest charakterystyczny i przy jego wyborze należy przede wszystkim kierować się dokładnymi wymiarami, a nie samym oznaczeniem. Najczęstszym miejscem zakupu jakiejkolwiek odzieży są oczywiście sklepy internetowe - zobacz tutaj. W przypadku strojów z wysokim stanem jest to również częsty wybór na miejsce poszukiwań. Przede wszystkim z tego względu, iż internet skupia w sobie miliony różnych sklepów, nawet tych zagranicznych, co daje nam ogromny wybór strojów kąpielowych z wysokim stanem, jednakże niektórym Paniom szerokie możliwości poszukiwania nie wystarczą. Strój kąpielowy z wysokim stanem nie obejmuje jedynie miednicy i klatki piersiowej, ale również talię. Tak więc, bezpiecznym wyborem będzie zakup stroju w sklepie stacjonarnym, jednakże warto wiedzieć, że w sklepach stacjonarnych jest ich o wiele mniej, niż w sklepach internetowych. Radzimy więc, aby zmierzyć dokładnie swoje wymiary, wyszukać w internecie odpowiedni sklep i kierując się centymetrem wybrać najlepszy dla siebie strój kąpielowy z wysokim stanem.

Fot. TF

Najnowsze ogłoszenia

Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia?

Coś ciekawego dzieje się w Twojej miejscowości?

Masz zdjęcie, które będzie
wydarzeniem dnia?

Bulwersuje Cię zachowanie innych?

Pisz, przysyłaj zdjęcia!

redakcja@dz-ow.pl

Gwarantujemy pełną anonimowość!
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2019 Dz-ow.pl
zamknij
okanuluj