Wiadomości / Dzierżoniów / Sport

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę
  • Cztery medale zdobyła dzierżoniowianka - 19-letnia Dominika Sztandera - wychowanka dzierżoniowskiego klubu, obecnie zawodniczka Juvenii Wrocław na zawodach pływackich z cyklu Grand Prix Polski, które dbyły się w dniach 19-20 marca na pływalni Aqua Lublin. Rywalizowało w nich 300 zawodników z 71 klubów. [więcej]
  • Puchar Polski Tiger Cup w Dzierżoniowie

Redakcja, 19.03.2016, 10:30

Do artykułu dołączona jest fotogaleria
    W hali Ośrodka Sportu i Rekreacji w Dzierżoniowie odbywają się rankingowe zawody taekwon-do pod hasłem PUCHAR POLSKI TIGER CUP 2016. Puchar Polski objęty został patronatem Burmistrza Miasta Dzierżoniów. [więcej]
  • Sukces pięściarzy na Mistrzostwach Dolnego Śląska i Opolszczyzny

Redakcja, 17.03.2016, 15:45

Podopieczni trenera Bolesława Charendarza oraz Piotra Wilczewskiego podczas Mistrzostw Dolnego Śląska I Opolszczyzny wywalczyli w sumie 9 medali : 1 złoty, 6 srebrnych oraz 2 brązowe [więcej]
  • Amatorskie sporty walki w Dzierżoniowie

Redakcja, 13.03.2016, 18:17

W Hali Ośrodka Sportu i Rekreacji w Dzierżoniowie 13 marca odbyło się Wielkie Święto Sportów Walki - Amatorska Liga MMA. Na trzech matach zmierzyło się ze sobą ponad 200 zawodników z całej Polski. [więcej]
  • W 10 kategoriach rywalizować będą 2 kwietnia w Dzierżoniowie kolarze - począwszy od 7- i 8-latków startujących na dystansie 300 m, a kończąc na wyścigach elity kobiet wspólnie z juniorkami oraz elity mężczyzn, którzy będą mieli do pokonania odpowiednio 30 km i 45 km. [więcej]
  • Mecz w Dzierżoniowie odwołany

Redakcja, 09.03.2016, 11:30

Zaplanowany mecz na 13 marca pomiędzy Lechią Dzierżoniów, a Górnik Wałbrzych nie odbędzie się. Na przeszkodzie stanęły warunki atmosferyczne. [więcej]
  • Mecz piłkarski Lechia Dzierżoniów - Górnik Wałbrzych został zakwalifikowany jako mecz podwyższonego ryzyka. Decyzja zapadła po incydentach, do jakich doszło z udziałem pseudokibiców z Wałbrzycha w minioną niedzielę. Władze klubu zdecydowały, że mecz na trybunach może zobaczyć tylko 199 osób. [więcej]
  • Na trzech polach walk zmierzy się ze sobą 200 zawodników z całej Polski. Już 13 marca w hali Ośrodka Sportu i Rekreacji w Dzierżoniowie oglądać będziemy zarówno walki w Mieszanych Sztukach Walk - MMA oraz Brazylijskim Jiu Jitsu - BJJ NO GI. [więcej]
  • Turniej tenisa stołowego

Redakcja, 05.02.2016, 14:00

Zapraszamy na turniej tenisa stołowego "O Puchar Zimy", który odbędzie się 9 lutego o godz. 17. w Spółdzielczy Dom Kultury w Dzierżoniowie. [więcej]
  • Zapaśniczki na zgrupowaniu

Redakcja, 05.02.2016, 08:43

W Poznaniu podczas ferii zimowych odbywa się zgrupowanie Reprezentacji Polski Juniorek Młodszych w zapasach. Wśród uczestniczek jest aż 6 zawodniczek z powiatu dzierżoniowskiego. [więcej]