• Mecz w Dzierżoniowie odwołany

Redakcja, 09.03.2016, 11:29

Fotogaleria zawiera 5 zdjęć
    5
    Zaplanowany mecz na 13 marca pomiędzy Lechią Dzierżoniów, a Górnik Wałbrzych nie odbędzie się. Na przeszkodzie stanęły warunki atmosferyczne. [więcej]
  • Sylwia Martyka zdobywa srebrny medal

Redakcja, 07.03.2016, 08:56

Fotogaleria zawiera 2 zdjęcia
    2
    W miniony weekend 4-5 Marzec w Siedlcach odbył się Puchar Polski Kadetek w Zapasach.W zawodach ULKS SOWA Pieszyce reprezentowała Sylwia Martyka 56 kg uczennica Zespołu Szkół w Pieszycach. [więcej]
  • IRON BULLS Bielawa udanie rozpoczyna sezon

Redakcja, 26.02.2016, 13:59

Fotogaleria zawiera 10 zdjęć
    10
    W sobotę 20 lutego w Hali Szkoły Podstawowej nr 10 w Bielawie odbył się II Międzynarodowy Turniej Zapaśniczy chłopców oraz dziewcząt w ramach któego rozegrano również Mistrzostwa Dolnego Śląska Juniorek w Zapasach. [więcej]
  • Brązowe medalistki finału z Piławy Dolnej

Redakcja, 24.02.2016, 10:00

5
    22 lutego w Krosnowicach odbył się finał strefy wałbrzyskiej w tenisie stołowym dziewcząt. Uczennice z Piławy Dolnej zakwalifikowały się do finału zdobywając tytuł mistrza powiatu na zawodach szkolnych w Olesznej. [więcej]
  • OFM Bielawianka wygrywa z Olimpią Sulęcin 3:1

Redakcja, 20.02.2016, 20:29

10
    W ostatnim meczu rundy zasadniczej zespół OFM Bielawianka Bester Bielawa wygrywa 3:1 we własnej hali z zespołem Olimpią Sulęcin. [więcej]
  • Turniej tenisa stołowego

Redakcja, 05.02.2016, 13:59

Fotogaleria zawiera 1 zdjęcie
    1
    Zapraszamy na turniej tenisa stołowego "O Puchar Zimy", który odbędzie się 9 lutego o godz. 17. w Spółdzielczy Dom Kultury w Dzierżoniowie. [więcej]
  • OFM Bielawianka wygrywa kolejny mecz

Redakcja, 24.01.2016, 23:23

10
    OFM Bielawianka wygrywa mecz na szczycie w II lidze bez straty seta. Pierwszy set, w którym przegrywali już 21:24, a ostatecznie wygrali 26:24 ustawił to spotkanie. W dwóch kolejnych partiach to już siatkarze OFM Bielawianka Bester Bielawa byli klasą samą dla siebie i tym samym potwierdzili prym w swojej grupie II ligi. [więcej]
  • 13 edycja Memoriału Sławomira Harafa w hali dzierżoniowskiego OSiRu

Redakcja, 20.01.2016, 12:47

2
    W ostatni weekend stycznia w hali dzierżoniowskiego OSiRu odbędzie się 13 edycja Memoriału Sławomira Harafa upamiętniająca postać wybitnego dzierżoniowskiego piłkarza i trenera. Jak co roku młodzi piłkarze będą rywalizować o zwycięstwo i puchar. [więcej]