• Lecha Dzierżoniów przegrywa 2:1

Redakcja, 23.03.2016, 19:29

Fotogaleria zawiera 10 zdjęć
    10
    Dzisiejszy mecz Lechia Dzierżoniów z Górnikiem Wałbrzych został zakwalifikowany jako mecz podwyższonego ryzyka, a to za sprawą incydentów do jakich doszło na początku marca z udziałem pseudokibiców. [więcej]
  • Puchar Polski Tiger Cup w Dzierżoniowie

Redakcja, 19.03.2016, 22:02

10
    W hali Ośrodka Sportu i Rekreacji w Dzierżoniowie zakończyły się rankingowe zawody taekwon-do pod hasłem PUCHAR POLSKI TIGER CUP 2016 [więcej]

Redakcja, 19.03.2016, 10:29

10
    W hali Ośrodka Sportu i Rekreacji w Dzierżoniowie odbywają się rankingowe zawody taekwon-do pod hasłem PUCHAR POLSKI TIGER CUP 2016. Puchar Polski objęty został patronatem Burmistrza Miasta Dzierżoniów. [więcej]
  • Sukces pięściarzy na Mistrzostwach Dolnego Śląska i Opolszczyzny

Redakcja, 17.03.2016, 15:44

10
    Podopieczni trenera Bolesława Charendarza oraz Piotra Wilczewskiego podczas Mistrzostw Dolnego Śląska I Opolszczyzny wywalczyli w sumie 9 medali : 1 złoty, 6 srebrnych oraz 2 brązowe [więcej]
  • XI Turniej Halowej Piłki Nożnej Młodzików

Redakcja, 15.03.2016, 12:14

Fotogaleria zawiera 5 zdjęć
    5
    Siedem drużyn, siedemdziesięciu zawodników, osiemdziesiąt cztery bramki, w tym czternaście zdobytych przez Najlepszego Strzelca Michała Rzońcę z UKS Lechii Dzierżoniów 1, tak w liczbach można podsumować XI Turniej Halowej Piłki Nożnej Młodzików w Pieszycach. [więcej]
  • Amatorskie sporty walki w Dzierżoniowie

Redakcja, 13.03.2016, 18:17

10
    W Hali Ośrodka Sportu i Rekreacji w Dzierżoniowie 13 marca odbyło się Wielkie Święto Sportów Walki - Amatorska Liga MMA. Na trzech matach zmierzyło się ze sobą ponad 200 zawodników z całej Polski. [więcej]
  • Mecz w Dzierżoniowie odwołany

Redakcja, 09.03.2016, 11:29

5
    Zaplanowany mecz na 13 marca pomiędzy Lechią Dzierżoniów, a Górnik Wałbrzych nie odbędzie się. Na przeszkodzie stanęły warunki atmosferyczne. [więcej]
  • Sylwia Martyka zdobywa srebrny medal

Redakcja, 07.03.2016, 08:56

Fotogaleria zawiera 2 zdjęcia
    2
    W miniony weekend 4-5 Marzec w Siedlcach odbył się Puchar Polski Kadetek w Zapasach.W zawodach ULKS SOWA Pieszyce reprezentowała Sylwia Martyka 56 kg uczennica Zespołu Szkół w Pieszycach. [więcej]